Par mums

Ārpakalpojumu uzņēmums SIA “STELLA LTD” veic pilnu grāmatvedības ciklu Jūsu uzņēmumā.

SIA "Stella LTD" – sniedz profesionālus un uzticamus grāmatvedības pakalpojumus, kā arī palīdz dibināt jaunus uzņēmumus Latvijā.
Augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumi un konsultācijas par finanšu jautājumiem sniedz tikai kvalificēti speciālisti, kuriem ir augstākā izglītība un kuri lieliski izprot grāmatvedības uzskaiti, likumus un nodokļu likumdošanu.
SIA "Stella LTD" ņem vērā katra klienta individuālās prasības un piedāvā tikai visatbilstošākos risinājumus.
 


UZŅĒMUMA POLITIKA

galvenais ir kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana un atbilstība Latvijas Republikas likumdošanai. Svarīgi ir sniegt grāmatvedības risinājumus, kas atvieglos Jūsu ikdienu, optimizēs finanšu ieguldījumus un ļaus ātrāk attīstīties.

Mūsu mērķis ir pārspēt mūsu klientu cerības.
STELLA LTD
 

GRĀMATVEDĪBAS
PIEREDZE

Mēs esam uzkrājuši vērtīgu pieredzi dažādās uzņēmējdarbības nozarēs un esam izpelnījušies cieņu no daudziem uzņēmumiem, ar kuriem sadarbojamies jau vairākus gadus.

 

DATU
DROŠĪBA

Grāmatvedības dati tiek glabāti uz serveriem, un katru dienu tiek ierakstītas datu kopijas, lai klienta datu būtu drošībā un konfidenciāli.

 

OPERATIVITĀTE
 

Laikus reaģējam uz klientu prasībām, pieprasījumiem un piedāvājumiem, konsultējam par grāmatvedības uzskaites jautājumiem un aplikšanu ar nodokļiem. Ar mums vienmēr var sazināties pa tālruni vai elektronisko pastu.